O nas

Przewozy osób z Polski do Holandii i innych krajów.

Firma TRANS-RADZI specjalizuje się w realizacji przewozów busem z Polski do Holandii przez Niemcy i Belgię. Wykonujemy także kursy powrotne busami z Holandii do Polski oraz świadczymy profesjonalne usługi przewozowe na terenie kraju. Usługi wykonywane są naszymi nowoczesnymi, komfortowymi samochodami. Nasze busy zaczynają swoje trasy w Olsztynie i w razie potrzeby zatrzymują się i zabierają pasażerów z innych miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego, m.in. z Ostródy, Mrągowa i Bartoszyc.

Dzięki nowoczesnym pojazdom zapewniamy najwyższy komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży. Nasze busy wyposażone są w klimatyzację dwu- i trzystrefową. Natomiast zimą włączamy wewnętrzne systemy grzewcze wraz z dodatkowym ogrzewaniem w części pasażerskiej, które zapewnia podróżnym optymalną temperaturę.

W czasie długiej jazdy przydatne będą przyciemniane szyby z roletami i pojedyncze rozkładane fotele, które znajdują się w każdym z naszych busów. Aby pasażerowie się nie nudzili monotonną podróżą, w samochodach zamontowane są także odtwarzacze DVD, na których w trakcie jazdy odtwarzamy ciekawe filmy.

Każdy samochód posiada także nawigację GPS, która pozwoli na odnalezienie drogi w najtrudniejszych warunkach. Dzięki jej wskazaniom pasażerowie będą mogli kontrolować na bieżąco, na jakim etapie podróży się znajdują.

Prowadzimy przewozy osób z Holandii do Polski i z powrotem busami marki Volkswagen Caravelle Comfort Line. Posiadamy wszelkie wymagane licencje i uprawnienia na nasze usługi. Wiemy, że zadowolony klient jest najważniejszy, dlatego dbamy, by każdy z pasażerów dotarł szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego.